Přespolní běh – 6. – 9. třídy – 2016

20.9. 2016 pořádala naše škola závody v přespolním běhu žáků 6. -9. tříd. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a to jednotlivci i družstva. Přijeli, kromě našich žáků, závodníci ze základních škol z Brušperku a Hukvald, celkově 60 účastníků.

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo dívek 6. -7. tříd ve složení: Zuzana Daňová, Marie Hrtánková, Klára Bittnerová, Veronika Wlaková, Nela Tichovská a Eliška Rusiňáková, které obsadilo 1. příčku a postoupilo do okresního kola. Mezi jednotlivci se na medailových příčkách umístili ve svých kategoriích tito žáci: Zuzana Daňová – 1. místo, Marie Hrtánková – 2. místo, Marcel Kubíček – 3. Místo a Filip Klímek – 1. místo.

Všichni účastníci závodů podali výborné výkony, a i když spolu soupeřili, chovali se k sobě ohleduplně a přátelsky, čehož si vážíme úplně nejvíce. Všem postupujícím přejeme úspěch v dalším závodě.