Zeměpisná olympiáda – školní kolo

Poslední lednový den se na naší škole uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády. Utkat se, se svými vědomostmi a dovednostmi z oblasti zeměpisu, přišlo 26 žáků II. stupně. Olympiáda probíhala ve třech kategoriích (kategorie A: 6.ročník, kategorie B: 7.ročník, kategorie C: 8-9.ročník). Své síly si žáci změřili ve dvou soutěžních kolech. Ve vědomostním testu ze zeměpisných znalostí a v práci s atlasem.

Výsledky:

Kategorie C: 1. místo – Daniel Vlk (9.ročník), 2. místo – Vojtěch Janša (9. ročník), 3. místo – Aneta Pecková (8.ročník)

Kategorie B: 1. místo – Štěpán Nevlud, 2. místo – Adéla Václavíková, 3. místo – Emma Tobolová

Kategorie A: Ondřej Šturc – byl jediným statečným účastníkem, ale dosáhl velmi dobrého výsledku.

Umístěným žákům gratulujeme a všem děkujeme za jejich účast.IMG_1568