Výstava k výročí školy

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé školy, pamětníci, v roce 2017 oslaví naše škola 30. výročí zahájení výuky v nové  školní budově. V rámci oslav připravujeme i výstavu fotografií a dobových  materiálů věnovaných historii místního školství.

Rádi bychom Vás požádali, abyste nám s přípravou pomohli a zapůjčili nám nejen  fotografie,  ale také předměty, které byly součástí výuky. Máme zájem o staré učebnice, sešity, vysvědčení, školní brašny, penály a jiné.

Fotografie i předměty můžete nosit do 20. 3. do školy (pokud možno vhodně označené  Vaším jménem, abychom Vám je pak mohli v pořádku vrátit) paní vychovatelce Zuzaně Jagrové nebo paní učitelce Martině Holíkové.

Děkujeme Vám.                                                           Mgr. Alexandra Filarová, ředitelka školy