Toyota Dream Car Art Contest

V přelomu roku 2016/2017 jsme se zúčastnili výtvarné soutěže Toyota Dream Car Art Contest , kterou pořádá společnost Toyota. Letos to byl již 11.ročník a samotná soutěž má i mezinárodní charakter. Cílem soutěže je povzbudit děti k tomu, aby se zamyslely nad možnou rolí automobilů v jejich životech i lidské společnosti jako takové. Velkým lákadlem byla také hlavní výhra, výlet do Japonska.

Ze všech žákovských prací I. a II. stupně jsme vybrali ty nejlepší. Byly to práce Michala Holmana a Stanislava Glombíčka (8. třída), Pavla Strakoše (6. třída), Nikoly Durajové (3.A), Jindřicha Vlka a Ondřeje Bílka (3.B).

Nedosáhli jsme sice stupně vítězů, ale velmi nás potěšilo, že společnost Toyota nám zaslala poděkování za účast a jako pozornost nástěnné kalendáře s motivem svých aut.

Děkujeme žákům za reprezentaci naší školy.