Velká cena ZOO 2017

24.3.2017 se 20 žáků naší školy zúčastnilo pravidelné, jarní soutěže pořádané ZOO Ostrava – Velká cena ZOO 2017. Soutěží se vždy v 5-ti členných skupinách ve dvou kategoriích. V těch nás reprezentovali tito žáci:

I. kategorie (6.-7. třída): Sabina Vlková, Veronika Laníková, Klára Masopustová, Filip Galásek, Wlaková Veronika (všichni 6. třída); Hrtánková Marie, Tobolová Emma, Václavíková Adéla, Nevlud Štěpán, Pokluda Jan (všichni 7. třída)

II. kategorie: Strakošová Jitka, Duda Matěj, Pecková Aneta, Hrubá Jiří, Laník Jakub (všichni 8. třída); Karolína Ivánková, Karla Javorková, Zuzana Dětská,Adam Šimečka, Jakub Šefl (všichni 9. třída)

Nejlepšího výsledku dosáhla skupinka z 6. třídy (získala 19 bodů z 30), kteří se probojovali zhruba do první třetiny všech zúčastněných skupin I. kategorie. Žáci 7. třídy také dosáhly pěkného výsledku, v podobě 16 bodů.

Výsledky_Velká Cena_ZOO_2017

Žákům k jejich výsledkům blahopřejeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.