Výzva

Výzva k podání nabídek

Zakázka malého rozsahu

Základní škola Fryčovice, okres Frýdek – Místek, příspěvková organizace získala na realizaci předmětu zakázky dotaci ze Státního fondu životního prostředí ČR. Způsob zadání a výběru dodavatele v rámci výběrového řízení se řídí Závazným pokynem pro zadávání veřejných zakázek v rámci Národních programů SFŽP ČR a § 6 zákona o veřejných zakázkách 137/2006 Sb. v platném znění. Nejedná se o zadávací řízení dle Zákona o veřejných zakázkách.

Název programu: Státní   fond životního prostředí ČR
Název projektu: Ozdravný   pobyt žáků 1. stupně Základní školy Fryčovice se zaměřením na environmentální   výchovu
Název zakázky: Zajištění   ubytování, stravování a volnočasových prostor pro ozdravný pobyt   žáků 1. stupně
Předmět zakázky (služba/dodávka/stavební   práce): Služba   – zajištění ubytování, stravování a volnočasových prostor viz zadávací   dokumentace
Datum vyhlášení   zakázky: 11.   srpna 2014
Název/ obchodní   firma zadavatele: Základní   škola Fryčovice, okres Frýdek – Místek, příspěvková organizace
Sídlo zadavatele: Fryčovice   628

739   45 Fryčovice

Osoba oprávněná   jednat jménem zadavatele, vč. kontaktních údajů (telefon a emailová adresa) Mgr.   Alexandra Filarová,

tel.   558 668 116

e-mail:   skola@zsfrycovice.cz

IČ zadavatele: 709   38 857
DIČ zadavatele: 362   – 70938857
Kontaktní osoba   zadavatele,   vč. kontaktních údajů (telefon a emailová adresa): Mgr.   Alexandra Filarová,

tel.   558 668 116

e-mail:   skola@zsfrycovice.cz

Lhůta pro podávání   nabídek   (data zahájení a ukončení příjmu, vč. času) 15. září 2014,   12:00 hod.
Místa pro podání   nabídky: Základní   škola Fryčovice, okres Frýdek – Místek, příspěvková organizace

Fryčovice   628

739   45 Fryčovice

Popis předmětu   zakázky: služby   dle zadávací dokumentace
Předpokládaná   hodnota zakázky v Kč: 249   040,- Kč bez DPH
Typ zakázky zakázka   malého rozsahu
Lhůta dodání (zpracování   zakázky)/ časový harmonogram plnění/ doba trvání zakázky 9/3/2015   – 20/3/2015
Hodnotící kritéria: Jediným hodnotícím   kritériem je výše nabídkové ceny bez   DPH. Hodnotící komise seřadí po kontrole kompletnosti a   úplnosti nabídek dle zadání pořadí nabídek dle výše nabídkové ceny od   nejnižší po nejvyšší. Jako vítěz výběrového řízení bude určena nabídka   s nejnižší nabídkovou cenou.
Zpracování nabídky: Nabídka   může být podána pouze v českém jazyce
Požadavek na   písemnou formu nabídky (včetně požadavků na písemné zpracování smlouvy   dodavatelem): Nabídka musí být zadavateli podána   v písemné formě v 1   originálu a v 1 kopii v řádně uzavřené obálce označené názvem   zakázky a nápisem „NEOTEVÍRAT“, na   níž je uvedena kontaktní adresa   zadavatele. Požadavek na písemnou formu je považován za splněný tehdy,   pokud je nabídka podepsána osobou oprávněnou jednat jménem uchazeče.

Všechny listy nabídky včetně příloh budou   očíslovány vzestupnou řadou. Jednotlivé listy nabídky je nutno zajistit proti   následné manipulaci.

Příloha:

Zadávací dokumentace

Mgr. Alexandra Filarová, v. r.

ředitelka