Zeměpis 7. třída – 23.-27.3.2020

Učivo zeměpisu pro období 23. – 27.3

Tento týden vás čeká dozvědět se další informace ze Střední Ameriky. Až budete jíst banány, tak budete už vědět, kde se nachází země, odkud k vám přiletěly 🙂

Nejprve si udělej opakování učiva:

Do sešitu napiš 1. OPAKOVÁNÍ – NAPIŠ SVÉ JMÉNO:

1.  Napiš, co má Kanada a USA společné – 5 informací. – stručně
  2. Napiš co má naopak Kanada a USA rozdílné. – 3 informace. – stručně

Pokud si to zvládl bez sešitu, výborně! Pokud ne, nevěš hlavu a použij své zápisky :). A co teď s tím? Nyní své odpovědi vyfoť a pošli mě ke kontrole, jak jsi učivo zvládl 🙂

Kontrolní úkoly posílejte na email: foltova.renata@zsfrycovice.cz

A jdeme dál…

Zápis do sešitu: dokončete Mexiko – hospodářství. Ostatní státy Střední Ameriky.

Materiály jsou na ONEDRIVE. Postupujte stejně jako v hodinách, pouze vám k tomu nic neřeknu, dopsala jsem vám proto řadu poznámek a informací k zamyšlení (popř. pro dychtivé žáky o učivo) do těch materiálů – ty si nevypisujte :).

Nezapomeň, nedělej to všechno najednou!

Sešity se budou později kontrolovat.

Doporučuji použít i atlas, tak jak to děláme ve škole, vždy si to najít nebo mapy na internetu – těch tam je k učivu spousta. 🙂

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!  ONEDRIVE NENECHÁVEJTE OTEVŘENÝ ZBYTEČNĚ DLOUHO, JE TAM LIMIT PRO PŘIHLÁŠENÍ! PŘIHLÁSIT – VYBRAT SOUBOR – STÁHNOUT – ODHLÁSIT!!!!!

Hotovo 🙂

Brain Character Wearing Glasses And Holding A Thumb Up