Výběrové řízení – školník

Výběrové řízení

Ředitelství Základní školy ve Fryčovicích vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo ŠKOLNÍK

Nabízíme:

• Práci na celý pracovní úvazek.
  • Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (5. – 6. platová třída).
  • Příplatek za vedení.
  • Souběžný pracovní poměr na pozici TOPIČ (úvazek během topné sezóny 0,4, mimo topnou sezónu 0,1).
  • Předpokládaný datum nástupu: 1. 7. 2015

Požadujeme:

• Odborné vzdělání technického zaměření ve využitelném oboru (kovo, elektro, dřevo, případně jiné řemeslo).
  • Schopnost jednoduchých stavebních oprav, malířských a natěračských prací, údržba zeleně.
  • Manuální zručnost více řemesel (ve více oborech).
  • Pracovitost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti.
  • Schopnost jednat s lidmi a vést menší kolektiv
  • Zdravotní způsobilost.
  • Morální předpoklady a trestní bezúhonnost.

Žádost musí obsahovat:

• Jméno, příjmení, datum narození, bydliště a telefonický kontakt.
  • Strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech.
  • Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně další doklady o profesní způsobilosti.
  • Výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce).

Žádost je nutné předložit nejpozději do 24. 4. 2015 na adresu Základní škola Fryčovice, Fryčovice 628, 739 45 poštou nebo osobně v kanceláři školy.

Obálku označte „Výběrové řízení: školník – neotvírat“.

Uchazeči, kteří projdou do užšího výběru, budou během měsíce pozvání k osobnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit.

Mgr. Alexandra Filarová, ředitelka školy